KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696241

nr 1569 6241

Signe Barth

(1895-1982), Sverige

Oljemålning, Kvinna. Signerad, daterad -33. Olja på pannå, 41x35 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:17:52

8/10 20:02:33 1      Vinnande bud

Signe Barth

Läs mer om Signe Barth